İstanbul City Guide

Galata Kulesini Gezin

Önce Galata Kulesini gezin sonra ünlü Galata Köprüsü'nün biraz doğusundan başlayan ve Boğaz'ın Karadeniz'e girişi olan Anadolu Kavağı'na devam eden ve Boğaz boyunca sayısız gezi durağı yapan Klasik Boğaz Turu'nun tadını çıkarın. Veya sadece her İstanbul'lu gibi şehir hatları vapuru ile yolculuğun tadını çıkarın.

Türk Mutfağı’nın Tadını Çıkarın

İstanbul; köklü, iyi ve lüks restoranlarında çok çeşitli Türk Mutfağı seçenekleri sunmaktadır. Geleneksel Türk Mutfağı gerçekten tadılmaya değer. Misafirler çeşitli Türk kebapları, mezeler (başlangıçlar) ve çoğunlukla ete dayalı yemekler arasından seçim yapabilirler. Ayrıca baklava ve lokum gibi dünyaca ünlü Türk tatlıları da mutlaka denenmelidir.

Kapalı Çarşı’yı gezin

Beyazıt'ta yer alan Kapalı Çarşı'da alışveriş yapmak ve gezmek mutlaka deneyimlemeniz gereken bir İstanbul etkinliğidir. Kapalı Çarşı'da sıra sıra kapalı caddelerde, çeşitli ürünler satan 4.000'den fazla mağaza bulunmaktadır. Bot ve terliklerden, altın ve gümüş takılara kadar her şeyi burada bulabilirsiniz.

İstiklal Caddesi’ni Ziyaret Edin

İstiklal Caddesi muhtemelen İstanbul'un en ünlü caddesi ve eğlence alanıdır. Her türlü mağaza, restoran, kafe, sokak şovu ile dolu uzun renkli bir yaya caddesi olup Taksim Meydanı'nda yer almaktadır.

Souvenir Expo Turkiye

Rota Exhibitions Turkey Fuarcılık A.Ş. tarafından düzenlenen Souvenir Expo Turkiye Turistik Hediyelik ve Hatıra Eşya Fuarı 5-7 Aralık 2024 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi'nde gerçekleşecek.

İletişim

  • Rota Exhibitions Turkey Fuarcılık A.Ş.

  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

  • Göktürk Merkez Mh. 1. Begonya Sk. Arcadium Life 3 No: 2 / 102 Eyüpsultan İstanbul / TÜRKİYE

Kısayollar

Destekleriyle

BU FUAR 5174 SAYILI KANUN GEREĞİNCE TOBB (TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ) DENETİMİNDE DÜZENLENMEKTEDİR.