Ulaşım

Avrasya'nın en büyük uluslararası fuar merkezi olan İstanbul Fuar Merkezi; kolay ulaşım ve iletişim olanakları ile kapalı / açık alan büyüklüğü bakımından dünyanın sayılı fuar merkezlerinden biridir.

Yeşilköy Mah. İstanbul Fuar Merkezi, 34149 Bakırköy/İstanbul

Havayolu

İstanbul Havalimanı’ndan Havaist- Hvıst-10 otobüsüne binerek Yenibosna-Kuleli durağında inip havalimanı M1A Metro hattına aktarma yapabilirsiniz. Bir durak sonra Dünya Ticaret Merkezi / İstanbul Fuar Merkezi istasyonunda inin.

Sabiha Gökçen Havalimanı’na inecek olan ziyaretçi ve katılımcılarımız, Havabüs otobüsleri ile Taksim’e gelip, buradan metro ve metrobüs kullanarak İstanbul Fuar Merkezi’ne ulaşabilirsiniz.

İstanbul Yeni Havalimanı'ndan (42 km) Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan (70 km)

Metro

Bulunduğunuz semtten metro ile Mecidiyeköy istasyonuna gidip (M2 hattı) oradan Mecidiyeköy-Kağıthane (M7) hattına geçebilirsiniz.
Kağıthane metrosundan inip caddenin karşısına geçtiğinizde U hattı ile İstanbul Havalimanı’na kolayca ulaşabilirsiniz. Kağıthane U istasyonu ile İstanbul Havalimanı 26 dakikadır.


www.istanbul-ulasim.com.tr

Marmaray

Anadolu yakasından Marmaray - Yenikapı Havalimanı Metro bağlantısını kullanarak "Dünya Ticaret Merkezi - İstanbul Fuar Merkezi" istasyonunda inip İstanbul Fuar Merkezi’ne gelebilirsiniz.

Metrobüs

Zincirlikuyu, Mecidiyeköy ve Avcılar'dan fuar alanına ulaşım en hızlı Metrobus ile sağlanmaktadır. 34 A metrobüs hattını kullanarak Şirinevler durağından Havalimanı metrosuna aktarma yapıp Dünya Ticaret Merkezi/İstanbul Fuar Merkezi istasyonunda inilebilir ve fuar alanına ulaşabilirsiniz.
www.iett.gov.tr

IDO Deniz Otobüsleri

Deniz otobüsü hatlarını kullanarak Yenikapı iskelesine ulaşıp, metro ile kolaylıkla İstanbul Fuar Merkezi’ne gelebilirsiniz.

İETT Otobüsleri

İETT otobüs bağlantılarını kullanarak şehrin pek çok noktasından kolaylıkla Havalimanı Metrosu istasyonlarına ulaşabilir ve "Dünya Ticaret Merkezi - İstanbul Fuar Merkezi" istasyonunda inip İstanbul Fuar Merkezi’ne gelebilirsiniz.

Tramvay

Kabataş-Bağcılar Tramvay hattı ile kolaylıkla Havalimanı Metrosuna ulaşabilir "Dünya Ticaret Merkezi - İstanbul Fuar Merkezi" istasyonunda inip İstanbul Fuar Merkezi’ne gelebilirsiniz.

Şehirlerarası Otobüs

Türkiye’nin her noktasından Esenler Otogarına ulaşabilir, kolaylıkla Havalimanı Metrosu’na geçebilir ve "Dünya Ticaret Merkezi - İstanbul Fuar Merkezi" istasyonunda inip İstanbul Fuar Merkezi’ne gelebilirsiniz.

Souvenir Expo Turkiye

Rota Exhibitions Turkey Fuarcılık A.Ş. tarafından düzenlenen Souvenir Expo Turkiye Turistik Hediyelik ve Hatıra Eşya Fuarı 5-7 Aralık 2024 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi'nde gerçekleşecek.

İletişim

  • Rota Exhibitions Turkey Fuarcılık A.Ş.

  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

  • Göktürk Merkez Mh. 1. Begonya Sk. Arcadium Life 3 No: 2 / 102 Eyüpsultan İstanbul / TÜRKİYE

Kısayollar

Destekleriyle

BU FUAR 5174 SAYILI KANUN GEREĞİNCE TOBB (TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ) DENETİMİNDE DÜZENLENMEKTEDİR.